Video Slider  

Site Fiyatları. Web tasarımları fonksiyonel, işletmenin tüm ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir. Web sitelerinin tüm işletmeler ve şirketler için zorunluluk halini alması ve web site tasarımı hizmetleri sunan firmaların buna parelel olarak artması; firmamıza kendi çalışma alanı ve hedef kitlesini oluşturma zorunluluğu getirmiştir.

Buna istinaden firmamız küçük ve orta boy işletmelerin, sanayi kuruluşlarının  website ihtiyaçlarını gidermeye yönelik sistemler geliştirme yoluna gitmiştir.

Kurumsal web site tasarımı konusuna odaklanan firmamız, yüzlerce müşterisinden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini geliştirerek tasarımlarında kullanacağı görsel ögelerden site içeriğine, domain seçiminden sistem ihtiyacına kadar tüm parametrelerde firma ihtiyaçlarının tesbiti ve projelendirme konularında alanının önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Kurumsal Site Fiyatları deneyimleri ışığında sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlar, önceliklerinizi bilir. Tüm web site tasarımlarında kullanılan görsellerden içeriğe, SEO dan programlama aşamasına kadar her adımda web de erişilebilir olma, yeni pazarlar bulma, yeni müşteriler ve sağlayıcılar bulma konusunda hizmet verir.

Bahçeşehir Merkezi Ofisi Olarak, 7/24 açık teknik desteği, profesyonel grafiker, yazılım, reklam departmanları ile  kurumsal site fiyatları hizmet bekleyen firma ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

    İLKELERİMİZ
  • Şeffaf fiyat politikası
  • Müşteriye özel web tasarım ve programlama
  • Hatasız iş teslimi

Olması Gereken Değerler

Web Tasarım92%

jQuery 74%

PHP85%

SEO Optimizasyon75%

Marketing & PR 63%